Vlašský salát podle Richarda Nováka

45 min | příloha | 8 porcí | česká kuchyně | recept zobrazen: 783x
Recept na skvělý domácí vlašský salát z kvalitních surovin, který může být exkluzivní svačinou nebo pomazánkou na sváteční chlebíčky.
Komentáře receptu 3


Postup přípravy receptu

Salátové brambory uvaříme v celku ve slupce. Poté oloupané a dobře vychlazené brambory nakrájíme na kostičky. Přidáme okapanou zeleninovou směs na salát (mrkev, celer, hrášek sterilovaný ve sladkokyselém kořeněném nálevu) a oloupaný a na nudličky krájený měkký salám.

Vše důkladně promícháme s řeckým jogurtem a majonézou ochucenou dijonskou hořčicí, balsamikovým octem, třtinovým cukrem, barevným mletým pepřem, worchestrem a solí. Vlašský salát promícháváme vždy jemně a pomalu, abychom zachovali celistvou konzistenci všech surovin.

Vlašský salát podáváme jako svačinu s čerstvým pečivem, nebo jej používáme k pomazání jednohubek či svátečních chlebíčků.

Richard Novák autor receptu:

Vlašský salát podle Richarda Nováka

Počet přidaných receptů: 105

Ingredience

na porcí

Recept Vlašský salát podle Richarda Nováka byl 17.07.2017 na 5. místě v žebříčku nejlepších receptů.

4,4
skvělý recept
58 hlasujících


Mohlo by vás zajímat

Komentáře k receptu Vlašský salát podle Richarda Nováka

Celkový počet komentářů: 3
Nalezeno receptů: 3
Přidat příspěvek k receptu Vlašský salát podle Richarda Nováka
* Povinné pole


Kde to žije
Zapojte se do diskuzí pod recepty. Napište svůj názor.

Píšeme jinde

  • Sekundární neplodnost

    Sekundární neplodnost

    Dlouhodobá a zdánlivě marná snaha o druhé dítě není nijak vzácným či ojedinělým jevem. Máte už jedno dítě, jste rodina, užíváte si ve třech všech svých radostí i starostí, ale po nějaké době se znovu oddáte přetrvávající touze po dalším přírůstku do rodiny.

  • Co je to autoimunitní onemocnění?

    Co je to autoimunitní onemocnění?

    Autoimunitní onemocnění je reakce imunitního systému spočívající v tom, že organismus začne kromě cizích antigenů ničit také své vlastní buňky. Toto onemocnění patří mezi nejzávažnější choroby imunitního systému a jeho závažnost spočívá v možná trochu znepokojující pravdě o tom, že si sami v sobě neseme naprogramování k sebedestrukci.
přidat nový recept