reklama
hledat uživatel
       

Vylepšili jsme pro Vás Vaření.cz, pomozte nám ho otestovat.

Vylepšili jsme pro Vás Vaření.cz

Kdykoliv se budete moci vrátit zpět na starší verzi tlačítkem v pravém horním rohu.

Komentáře k receptu Šlehačková bábovka s karamelkami

Celkový počet komentářů: 5
 • Háňa
  Háňa

  Tak jsem konečně upekla správnou bábovku. Píšete 10 karamelek, ale mně těsto vyteklo i při 5 karamelkách. Úplně stačí 3 karamelky. Těsto si rozdělím na 3 části. Dvě menší a jedna větší. První malou část nechám světlou a naliju do formy. Druhou malou část obarvím kakaem. Do třetí větší části zamíchám 3 nastrouhané karamelky a trošku skořice. Nic mi nevyteče, bábovka se krásně vyklopí a je moc dobrá. U nás je okamžitě pryč. Opravdu mi to s 10-ti karamelkami nešlo, 3 jsou akorát. Používám ty podlouhlé polské. Dají se koupit v Kauflandu i v Hyper -
  albertu. Přidávám fotky.

  15.04.2011 22:03:02

 • Háňa
  Háňa

  Ráda bych se zeptala, jak jste strouhala karamelky ? Bábovku jsem pekla již delší dobu před Vánoci. Byla dobrá, ale karamelky se mi špatně strouhaly a pak mi jakoby prolezly do vršku bábovky.

  02.01.2010 22:43:21

  • .Renča.
   .Renča.

   Re: karamelky

   Kupuji karamelky v Lidlu (polské) a nechávám je ztvrdnout (vyndám je ze sáčku). Měly by zůstat ve své třetině těsta a necestovat !

   02.01.2010 23:16:30

Nalezeno receptů: 5

Přidat příspěvek k receptu Šlehačková bábovka s karamelkami

Kliknutím na tlačítko Přidej příspěvek berete na vědomí, že dochází ke sbírání a zpracování osobních údajů. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů najdete ZDE.