reklama
hledat uživatel
       

Komentáře k receptu Ovocné knedlíky z krupicového těsta

Celkový počet komentářů: 5
 • Majdalena
  Majdalena

  Postupovala jsem dle tohoto podivného popisu, ale nedala jsem mléko, které je uvedené, jen tu trošku, ve kterém jsem rozdělala droždí. Vzniklo mi z toho podivná hmota, do které těžko něco zabalím. Kdybych tam dala to mléko, vznikla by kejda, do které by se už vůbec nedalo nic zabalit. Mám vztek, protože tohle je plýtvání ne příliš lacinými surovinami (celá kostka másla dnes není za pětikorunu). Zajímalo by mě, kde tento prapodivný recept získal kladné hodnocení. Hlasující, můžete se k tomu vyjádřit, prosím? Případně vložit fotky, jak má těsto a výsledné knedlíky vypadat? Děkuji

  26.07.2013 15:50:20

 • Tereza
  Tereza

  Komentář k receptu Ovocné knedlíky z krupicového těsta

  Recept jsem zkoušela poprvé a naposled. Těsto bylo hrozně řídké, tak jsem musela přidat nakonec dokonce 150g krupice a stejně se mi to při vaření rozpadlo na kaši. Všechno nakonec skončilo v koši, včetně meruněk, které jsem byla pracně sbírat v sadě. Pěkně děkuju teda. Tento recept nedoporučuji.

  17.07.2013 12:01:52

 • otyrsen
  otyrsen

  Srdce se mi svírá,

  když čtu ten Váš recept. Vy umíte zázraky: DOKÁŽETE s e v ř í t VODU !- Jábych ji jen "uvedl do varu". Větší vinu nedávám Vám, ale redakci, která přece čte zveřejňované rukopisy a měla by dokázat takové nesmysly opravit. Krásné také je, že podle Vašeho návodu "vyděláme pecku". Já bych ji jen "vyndal" . A šel bych do redakce této stránky vydělávat peníze!

  Přátelé, chraňme náš největší poklad: mateřský jazyk !

  26.07.2010 17:04:47

 • Milada
  Milada

  Jak je to s máslem

  V receptu na krupicové knedlíky je uvedeno 250 g másla na těsto, to je asi překlep, také droždí se mi zdá mnoho

  01.08.2007 16:09:03

Nalezeno receptů: 5

Přidat příspěvek k receptu Ovocné knedlíky z krupicového těsta

Kliknutím na tlačítko Přidej příspěvek berete na vědomí, že dochází ke sbírání a zpracování osobních údajů. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů najdete ZDE.