reklama
hledat uživatel
       
Přidat vlastní recept

Ingredience

podle potřeby

Postup přípravy

Kuřecí prsa omyjeme, osušíme a nakrájíme na menší kousky. Dále si přichystáme větší papriky, které omyjeme a nakrájíme také na malé kousíčky. Konzervu Mexiko Bonduelle scedíme. S masem máme dvě možnosti. Buď ho do koření naložíme, nebo vše děláme rovnou na pánvi, což je rychlejší a stejně dobré.

Na pánvi si pomaličku rozehřejeme olej, na který dáme maso, osolíme, přidáme koření. Množství koření je orientační. Pokud neseženete koření kuře tabaco, nevadí. Kořením nešetříme a opékáme. Když je maso opečené, přidáme papriky, promícháme a pod pokličkou dusíme. Když jsou papriky měkké, přisypeme nakonec směs mexiko - hrášek, kukuřice, paprika. Můžete použít i čerstvou zeleninu, určitě bude moc dobrá. Používám konzervovanou, je vyzkoušená a na chuti nic nekazí. Papriky i maso pustí šťávu. Tu zahustíme kečupem. Pokud se vám zdá šťávy málo, můžete přilít vodu. Kečup zhostí svou práci dokonale. Chuť jen dokreslí, ale nepřebije.

Kuřecí pokušení podáváme nejlépe s hranolky nebo americkým bramborem. Kuřecí pokušení podáváme teplé.

reklama

Poznámka k receptu

Chcete skutečně poznámku smazat?
Ano Ne
×

Podobné recepty

Komentáře k receptu Kuřecí pokušení

Celkový počet komentářů: 2
  • b.e.k.a
    b.e.k.a

    vynikající

    Dobrý den. Recept jsem vyzkoušela, místo Bonduell přidala fazolky v chilli, hrášek a kukuřici a bylo to opravdu výborné. Připomínalo mi to trochu chilli con carne, takže jako příloha postačil chleba. Děkuji za recept :)

    09.12.2011 11:37:21

Nalezeno receptů: 2

Přidat příspěvek k receptu Kuřecí pokušení