reklama
hledat uživatel
       

Vylepšili jsme pro Vás Vaření.cz, pomozte nám ho otestovat.

Vylepšili jsme pro Vás Vaření.cz

Kdykoliv se budete moci vrátit zpět na starší verzi tlačítkem v pravém horním rohu.

Komentáře k receptu Kuřecí nudličky s Moravankou

Celkový počet komentářů: 5
 • Barbucha
  Barbucha

  Komentář k receptu Kuřecí nudličky s Moravankou

  Myslím, že se dají koupit i kvalitní čínské těstoviny, které nejsou v instantní polévce, nevidím tedy důvod, proč kvůli tomu kupovat čínskou polévku... Každopádně doporučuji podívat se na video o tom, jak se tyto výrobky chovají v lidkém těle. Nedají nám žádné živiny a žaludek jede ,,naprázdno " a snaží se je strávit - což je kvůli přidaným látkám, které rozkladu brání, dost velký problém... (https://www.youtube.com/watch ?v=bwLy0BRrKNY 7 Shocking and Interesting Facts About Instant Noodles)
  Myslím, že umíte vařit dobř i bez toho, abyste své tělo mučil zbytečnostmi. Neberte to jako rýpání, nejsem žádná biožena - spasitelka. Jen věřte tomu, že někdy je fajn objevovat tradiční chutě - spousta z nás už dnes totiž bohužel neví, jak vlastně chutnají tradiční suroviny bez přidané chemie. Je to škoda..

  28.08.2017 12:13:40

 • PanKuchař
  PanKuchař

  Komentář k receptu Kuřecí nudličky s Moravankou

  Milý Jirko,
  omlouvám se, pokud jsem reagoval unáhleně a trochu "agresivně", ale prostě jsou věci, které nejsem schopný skousnout. Nejsem jeden z těch rádoby "BIO" kuchařů, kterým se příčí vše, co není z jejich zahrádky nebo z "ověřeného" bio chovu nebo pěstitele, to vůbec ne. Nebráním se různým chemickým dochucovadlům, Maggi kostkám apod. A věř, že i já jsem obyčejný člověk, ale myslím si, že jsou věci, které by ve vaření prostě mohly zůstat raději TABU. Máš pravdu v tom, že bych asi neměl odsuzovat to, co jsem ani nevyzkoušel, ale prostě to jinak nešlo a popravdě, myslím si to stejné pořád.

  Tvůj recept by nejspíš nemusel být vůbec špatný, ale prostě ty čínské polévky, už samy o sobě, ten recept celý kazí. Ale zbytečné se o tom bavit, bohužel to vypadá, že ty na nich naopak chceš celý recept stavět.

  Jinak recepty prozatím nepublikuji, jsem jen čtenář-kuchař-šťoura. Většinou nic nekomentuji, věř mi, že tohle byla velká vyjímka. Aspoň snad chápeš, jak moc mě to muselo nadzvednout, že mě to donutilo napsat :)

  Přeji spoustu elánu do dalšího vaření, mohu si myslet co chci, ale i tak jsem rád, že se vaří, ať už jakkoliv :) Věřím, že bez omylů se nikdy nezrodily skvělé recepty, které máme nyní tak rádi.

  21.09.2015 23:09:09

 • PanKuchař
  PanKuchař

  Komentář k receptu Kuřecí nudličky s Moravankou

  Tak toto je teda humáč. Myslel jsem, že jsem už viděl hodně, ale toto postnout jako recept ? To chce hodně odvahy. Odmyslím si to maso s Moravankou, což bych nějak se zavřenýma očima dokázal pochopit. Ale ty čínské polévky ? Což o to, někdy je nouze a je mi jasné, že v životě každý těchto polévek několik snědl, ale snažit se z nich "vyrábět" plnohodnotné jídlo a ještě to označit za vydatný hlavní chod, tak to už je na pováženou. No nic, abych to nějak kulantně zakončil - FUJ !

  25.08.2015 16:46:56

  • Forever
   Forever

   Re: Komentář k receptu Kuřecí nudličky s Moravankou

   Pokut Tě to pohoršilo tak se omlouvám. Ale toto jídlo, a nebojím se ho nazvat jídlem, zatím velmi chutnalo všem co ho jedli. Nemyslím že ba toto byla čínská polévka z nouze za 5K ale je to jen o tom že nakyslá a jemně pikantní chuť Moravanky dodá masu svou specifickou chuť. Ta ČÍNSKÁ polévka jsou vlastně jen těstoviny které se k tomu nejlépe hodí. Kolínka nebo špagety si opravdu s tímto nedokážu představit. V Čínské restauraci si dáš také tyto nudle a vůbec Ti to nevadí. Přesto že já si tam přidám i ty jejich pytlíčky jak píši v receptu není podmínku je tam cpát. Toto prostě vzniklo náhodou a nám to opravdu chutná (Třeba to na první pohled vypadá a zní děsně je to opravdu moc dobré. Co to například jen zkusit?). Jen mě trochu mrzí že používáš výraz HUMÁČ, a přitom jsi nikdy ani neochutnal. No nic, abych to nějak kulantně zakončil tak jak Ty, nepoužiji vůči Tobě slova FUJ, jen s Tvým názorem prostě nesouhlasím. Pokud si myslíš že vaříš lépe a hlavně zdravěji, nevyvracím to jen si hledej recepty dle svého gusta a ty jiné nech nám obyčejným lidem. Měj se Ahoj. Jirka

   31.08.2015 20:36:48

  • Forever
   Forever

   Re: Komentář k receptu Kuřecí nudličky s Moravankou

   Omlouvám se za PS. ale rád bych ještě poznamenal že mě opravdu mrzí že nemohu najít Tvé příspěvky, velmi rád bych se něčemu přiučil a změnil svůj názor na dobré jídlo, o čemž nejspíš tento web je. Čímž Tě prosím o pár skvělých receptů ke zpestření mého jídelníčku. Předem děkuji. Jirka

   31.08.2015 20:50:39

Nalezeno receptů: 5

Přidat příspěvek k receptu Kuřecí nudličky s Moravankou

Kliknutím na tlačítko Přidej příspěvek berete na vědomí, že dochází ke sbírání a zpracování osobních údajů. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů najdete ZDE.