reklama
hledat uživatel
       

Komentáře k receptu Koule z mletého masa

Celkový počet komentářů: 4
 • jpatt
  jpatt

  přidal jsem trochu skořice a kávovou lžičku cukru,jako přílohu možno použít i těstoviny,nebo knedlík

  15.12.2012 10:30:32

 • zlamalova (tecka) zz
  zlamalova (tecka) zz

  No nic moc, koule se rozpadly.nevím, jak jste ot vy ostatní dělaly..já dle receptu, ale babo rad, kolik mléka se tam má dát?? asi konzerva:-)
  jinak ale tedy dobré:-)

  13.10.2012 12:03:08

 • Zuzinka
  Zuzinka

  Překvapení

  Díky té slanině s cibulí a mrkví jsou koule uplně delikatesní:) Skvělí recept:)

  13.10.2011 12:28:09

 • Parodie 7
  Parodie 7

  Koule z ml.masa

  Tak teda! Tento recept se mně jeví jako O.K.Již v sobotu jej budeme dělat.
  Teď se však musím vrátit k receptu "nadívané krabí tyčinky " . Rodina čekala s napětím na moji pochoutku z internetu.Já,jakožto technik strojař,jsem se pustil z chutí do popsaného technologického postupu a ejhle, hned na začátku jsem narazil . Ty krabí tyčinky se po rozbalení začaly rozpadat,takže na zpětné zabalení do šunky a sýru už prostě nešly. A hladová rodina čekala.Porušil jsem tedy tech.postup,na plátky sýra jsem položil plátky šunky, na to vždy jednu nerozbalenou kr.tyčinku,zabalil do ruličky.namočil do rozšlehaného vejce,do mouky a opět do vejce a pak do strouhanky.To proto,že ta mouka na holém sýru nechtěla držet a pak už ano.Zvolna jsem tento amatérský výrobek smažil do zlatova.No a pak se přece jen ozývaly pochvalné hlasy na dobrý recept.Tím získala autorka tohoto receptu zpět moji důvěru.Přesto však si teď už neodpustím poznámku, " Nechval dne před večerem ". Avšak dále zůstávám u kuchařského hesla (kdysi jsem je slyšel od kolegy co nám v práci dělával guláš), že dobré dobrým nepokazíš. Ale koule z ml.masa se jeví bezproblémové! Už se těším jak budu psát pochvalný mail.
  Zdravím všechny labužníky !

  15.04.2010 19:00:55

Nalezeno receptů: 4

Přidat příspěvek k receptu Koule z mletého masa

Kliknutím na tlačítko Přidej příspěvek berete na vědomí, že dochází ke sbírání a zpracování osobních údajů. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů najdete ZDE.