reklama
hledat uživatel
       

Postup přípravy

Ze surovin zpracujeme těsto, které si na vále vyválíme a vykrojíme si kolečka velké tak, aby těsto vešlo do formiček na ořechy.

Cukroví dáme upéct. Upečené je necháme vychladit a pak vyklopíme. Potom každou ořechovou skořápku potřeme pomocí štětečku čokoládovou polevou a hned je obalíme v zeleným strouhaném kokosu.

Nachystáme si všechny potřené skořápky na vál. Zdobícím sáčkem dáme do každé trochu oblíbeného máslového krému. Potom do jedné dáme kuličku z marcipánu, může být i falešný. Druhou kuličkou přiklopíme a dáváme do papírových košíčků.

reklama

Poznámka k receptu

Chcete skutečně poznámku smazat?
Ano Ne
×

Komentáře k receptu Kaštany

Celkový počet komentářů: 3
 • 60 Věra
  60 Věra

  Ořechy, mletý cukr,hladká mouka, máslo nebo margarín na pečení,kakao a skořici zpracujeme na těsto, které naplníme do formiček na ořechy, které upečeme. Potřeme čokoládovou polevou umíchanou ze 100% tukem. hned obalíme v zeleným kokosu.Do každé půlky ořechu dáme krém a do jedné z nich dáme kuličku a druhou půlkou přiklopíme a tak vznikne celý kaštan.

  11.11.2008 11:36:51

 • René
  René

  velice nesrozumitelné

  Bohužej se mi zdá tento recept dost nesrozumitelný. Těstem naplníme ořechy? To není uvedeno. Dáme kuličku z marcipánu a druhou kuličkou přiklopíme - to už vůbec nevím, jak kuličku přiklopím kuličkou.

  11.11.2008 07:43:43

Nalezeno receptů: 3

Přidat příspěvek k receptu Kaštany

Kliknutím na tlačítko Přidej příspěvek berete na vědomí, že dochází ke sbírání a zpracování osobních údajů. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů najdete ZDE.