reklama
hledat uživatel
       

Vylepšili jsme pro Vás Vaření.cz, pomozte nám ho otestovat.

Vylepšili jsme pro Vás Vaření.cz

Kdykoliv se budete moci vrátit zpět na starší verzi tlačítkem v pravém horním rohu.

Komentáře k receptu Kančí kýta s brusinkami

Celkový počet komentářů: 3
 • roman (tecka) rabel
  roman (tecka) rabel

  Kančí kýta

  Zdravím, úžasně jednoduchý a rychlý recept, dodržel jsem postup až na malou chybičku - brusinky jsem přidal ještě před zalitím vínem ( vínko Cabernet Morávia sudové ) . Dušení trvalo opravdu 45 minut. Podával jsem s vařeným bramborem - výsledek vynikajíčí, talíře nebylo třeba ani umývat jak byly čisté..... :-)

  01.09.2016 20:55:39

 • roman (tecka) rabel
  roman (tecka) rabel

  Kančí kýta

  Zdravím, úžasně jednoduchý a rychlý recept, dodržel jsem postup až na malou chybičku - brusinky jsem přidal ještě před zalitím vínem ( vínko Cabernet Morávia sudové ) . Dušení trvalo opravdu 45 minut. Podával jsem s vyřeným bramborem - výsledek vynikajíčí, talíře nebylo třeba ani umývat jak byly čisté..... :-)

  01.09.2016 20:54:22

 • stavros666
  stavros666

  kančí kýta

  Děkuji za inspiraci,maso z kýty jsem dusil asi 3,5hodinys veškerou zeleninou a skoro stejným kořením.Navíc jsem přidal jalovec,kardamom,kustovnici čínskou,domácí med a povidla a výsledek....strávníci vylizovali talíře,nepřehánímTakhle vypadala porce na talíři s domácím knedlíčkem...posílám fotografii....///

  02.03.2015 13:35:22

Nalezeno receptů: 3

Přidat příspěvek k receptu Kančí kýta s brusinkami

Kliknutím na tlačítko Přidej příspěvek berete na vědomí, že dochází ke sbírání a zpracování osobních údajů. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů najdete ZDE.