Jemné palačinky s jahodami

dezert | 6 porcí | česká kuchyně | vegetariánský recept | recept zobrazen: 545x
Praktický recept na oblíbený sladký dezert s jahodami ve zdravější variantě.
Komentáře receptu 3


Postup přípravy receptu

Ve větší míse smícháme všechny suché ingredience (rýžovou mouku Nutrifree, jáhlovou mouku, vanilkový extrakt, špetku soli a xanthanovou gumu) dohromady a promícháme.

Pokud nemáme xanthanovou gumu, která působí jako pojivo, klidně vynecháme a do těsta už také nepřidáváme 80 ml vody. Ta je tam právě kvůli xanthanové gumě, která zvýší pojivost těsta a je potřeba ho trošku naředit.

K suchým ingrediencím přidáme vejce, kokosové mléko, osladíme ho rýžovým sirupem a na rozpálené pánvi uděláme malý testovací vzorek. Pokud máme těsto dostatečně dochucené, doděláme všechny palačinky.

Jemné palačinky můžeme podávat prakticky s čímkoli, co máme doma k dispozici, od marmelády po domácí lískovooříškový krém a dozdobíme jahodami.

Zdroj: http://www.nutrifree.cz/

autor receptu:

Jemné palačinky s jahodami

Počet přidaných receptů: 119

Ingredience

na porcí
Vaše cena 3699 běžně 5691 Kč sleva 35 %
Amplion.cz
DALŠÍ SLEVY
3,2
dobrý recept
14 hlasujících

Kuchařky obsahující recept Jemné palačinky s jahodami

Recept se nachází v 6 kuchařkách
Sladkosti Krnovské tety
veraricna
Sladkosti Krnovské tety 4251 receptů
Zorňafa
1. aa-1b 6035 receptů


Mohlo by vás zajímat

Komentáře k receptu Jemné palačinky s jahodami

Celkový počet komentářů u receptu: 3
 • Komentář k receptu Jemné palačinky s jahodami Adam Tesař 08.02.2017 12:26:35

  je to hnus fůj ble fakt že jo neumíš vařit

 • fvr Adam Tesař 08.02.2017 12:25:34

  etvřčřtčžzzžčšběšqf ffffffffffffffffffffffffffffff ffffffffffffffffffffffffffffff ffffffffffffffffffffffffffffff ffffffffffffffffffffffffffffff ffffffffffffffffffffffffffffff ffffffffffffffffffffffffffffff ffffffffffffffffffffffffffffff ffffffffffffffffffffffffffffff ffffffffffffffffffffffffffffff ffffffffffffffffffffffffffffff ffffffffffffffffffffffffffffff ffffffffffffffffffffffffffffff ffffffffffffffffffffffffffffff ffffffffffffffffffffffffffffff ffffffffffffffffffffffffffffff fffffffffffffffffffff ffffffffffffffffffffffffffffff ffffffffffffffffffffffffffffff ffff fhfhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhh ddddddddddddddd

 • výborné Adam Tesař 08.02.2017 12:23:48

  hhhhhhhhhhhhh ňam

Celkový počet komentářů: 3
Nalezeno receptů: 3
Přidat příspěvek k receptu Jemné palačinky s jahodami
* Povinné pole


Kde to žije
Zapojte se do diskuzí pod recepty. Napište svůj názor.

Píšeme jinde

 • Metoda Baby Led Weaning - stravování nejmenších dětí bez příkrmů

  Metoda Baby Led Weaning - stravování nejmenších dětí bez příkrmů

  Metoda Baby Led Weaning je způsob, jakým lze u dítěte začít s pevnou stravou. V tomto případě se dětem nekupují příkrmy a přesnídávky z obchodů a ani se nechystají domácí kašičky. Jídlo se nemixuje. Příprava pokrmů není nijak náročná a nezabere skoro žádnou práci.

 • Co je to sněžná slepota?

  Co je to sněžná slepota?

  Pojem sněžná slepota zná asi každý, kdo byl někdy v zimě na horách. Tento zdravotní problém způsobují zvýšené a velmi intenzivní účinky slunečního UV záření, díky kterým dochází k zánětu oční rohovky a spojivky. Provází jej slzení, bolest očí a hlavy, která trvá nejméně 6 až 8 hodin.
přidat nový recept