Jemné palačinky s jahodami

dezert | 6 porcí | česká kuchyně | vegetariánský recept | recept zobrazen: 939x
Praktický recept na oblíbený sladký dezert s jahodami ve zdravější variantě.
Komentáře receptu 3


Postup přípravy receptu

Ve větší míse smícháme všechny suché ingredience (rýžovou mouku Nutrifree, jáhlovou mouku, vanilkový extrakt, špetku soli a xanthanovou gumu) dohromady a promícháme.

Pokud nemáme xanthanovou gumu, která působí jako pojivo, klidně vynecháme a do těsta už také nepřidáváme 80 ml vody. Ta je tam právě kvůli xanthanové gumě, která zvýší pojivost těsta a je potřeba ho trošku naředit.

K suchým ingrediencím přidáme vejce, kokosové mléko, osladíme ho rýžovým sirupem a na rozpálené pánvi uděláme malý testovací vzorek. Pokud máme těsto dostatečně dochucené, doděláme všechny palačinky.

Jemné palačinky můžeme podávat prakticky s čímkoli, co máme doma k dispozici, od marmelády po domácí lískovooříškový krém a dozdobíme jahodami.

Zdroj: www.nutrifree.cz

autor receptu:

Jemné palačinky s jahodami

Počet přidaných receptů: 139

Ingredience

na porcí
3,1
dobrý recept
15 hlasujících


Mohlo by vás zajímat

Komentáře k receptu Jemné palačinky s jahodami

Celkový počet komentářů: 3
  • Komentář k receptu Jemné palačinky s jahodami Adam Tesař 08.02.2017 12:26:35

    je to hnus fůj ble fakt že jo neumíš vařit

  • fvr Adam Tesař 08.02.2017 12:25:34

    etvřčřtčžzzžčšběšqf ffffffffffffffffffffffffffffff ffffffffffffffffffffffffffffff ffffffffffffffffffffffffffffff ffffffffffffffffffffffffffffff ffffffffffffffffffffffffffffff ffffffffffffffffffffffffffffff ffffffffffffffffffffffffffffff ffffffffffffffffffffffffffffff ffffffffffffffffffffffffffffff ffffffffffffffffffffffffffffff ffffffffffffffffffffffffffffff ffffffffffffffffffffffffffffff ffffffffffffffffffffffffffffff ffffffffffffffffffffffffffffff ffffffffffffffffffffffffffffff fffffffffffffffffffff ffffffffffffffffffffffffffffff ffffffffffffffffffffffffffffff ffff fhfhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhh ddddddddddddddd

  • výborné Adam Tesař 08.02.2017 12:23:48

    hhhhhhhhhhhhh ňam

Nalezeno receptů: 3
Přidat příspěvek k receptu Jemné palačinky s jahodami
* Povinné pole


Kde to žije
Zapojte se do diskuzí pod recepty. Napište svůj názor.

Píšeme jinde
přidat nový recept