Komentáře Grenadýrmarš

Celkový počet komentářů: 5
 • Rag Wort 30.08.2010 03:12:42

  ....vzdyt se tady bavite o granatyru :o))))

 • Re: babiččin grenadýrmarš 02.12.2006 11:22:55

  Moje babička dělala tento recept trochu jinak. Správně by se ta cibulka měla orestovat na sádle a poté se k ní přidá sladká paprika. Brambory se mají krájet na kolečka a k nim se přidají fleky a nerestují se!!!Pouze se smíchají s cibulkou.Je to výborné!

  • Re: babiččin grenadýrmarš 11.04.2007 15:55:34

   Ano, tak jak to píšete je to to pravé. A když to dělám pro manžela, tak tam dám ještě nějakou uzeninu, ale je tam opravdu navíc. je to dobré samo od sebe. Skoro každý ale tomuhle jídlu nejprve nadůvěřuje Ema

  • Re: babiččin grenadýrmarš 02.12.2006 16:50:20

   Můžete recept klidně přidat:-) http://recepty.vareni.cz/pridej/

 • Re: 17.03.2007 18:41:51

  Já to dělám také trochu jinak. Brambory si oloupu a nakrájím na kostičky, pak je dám do hrnce, kde je sádlo a zasypu je trochou papriky a nechám je dusit, pak přidám uvažené flíčky a na talíři zdobím smaženou cibulkou

Nalezeno receptů: 5
Přidat příspěvek k receptu Grenadýrmarš
* Povinné pole

Píšeme jinde

 • Chcete se vyhnout rýmě a nachlazení? Pěstujte si rýmovník!

  Chcete se vyhnout rýmě a nachlazení? Pěstujte si rýmovník!

  Rána už jsou mnohdy pěkně studená a někteří z nás, především pak děti, se už v těchto dnech zase potýkají s rýmou. Rýma dokáže být hodně nepříjemná, komu by se nelíbilo mít od ní aspoň jeden rok pokoj? Možná víme, jak na to. Už jste slyšeli o léčivé rostlince lidově zvané rýmovník? Ta se prý dokáže s rýmou pěkně vypořádat a vám od ní pomoci. Pojďme se tedy seznámit!

 • Dýně - posílí imunitu v boji proti infekcím

  Dýně - posílí imunitu v boji proti infekcím

  Rádi si v těchto dnech zdobíte zahrádku, terasu nebo balkon pestrobarevnými a různě velikými dýněmi? A jak by také ne, je přece jejich čas a jako podzimní dekorace jsou nepřekonatelné. Už také víme, že dýně je nadmíru zdravá zelenina a pomůže nám dokonce i s hubnutím.
přidat nový recept