reklama
hledat uživatel
       

Vylepšili jsme pro Vás Vaření.cz, pomozte nám ho otestovat.

Vylepšili jsme pro Vás Vaření.cz

Kdykoliv se budete moci vrátit zpět na starší verzi tlačítkem v pravém horním rohu.

Komentáře k receptu Bocadillo

Celkový počet komentářů: 6
 • Raul
  Raul

  Tohle není bocadillo

  Mohl bych vás požádat aby jste už nikde nevykládalo vašem receptu že to je " pravé španělské bocadillo " ?? Pokud nevíte co to je bocadillo tak laskavě nepřirovnávejte tento váš sendvič k bocadillo . Pokud chcete dělat machra že jste žil ve španělsku tak jste se někdy měl zeptat jak to dělají!!

  19.02.2018 15:02:28

 • kuchtilka
  kuchtilka

  mám problém

  Nevím, jestli natolik komplikovaný recept zvládnu, nestudovala jsem na universitě. nemám doktorský titul a nikdy jsem ještě na bagetu nepokládala šunku či sýr, tak si asi netroufnu. Nebylo by tam nějaké video s postupem? Hezky pomalu a v detailu, abych to pochopila a neztrapnila se před rodinou. Dík předem.

  10.02.2010 13:52:26

  • Michy
   Michy

   Re: mám problém

   Je mi líto, že tento recept považujete za natolik hloupý. Bocadillo je pravý španělský sendvič. Kdybyste žila nějakou dobu ve Španělsku, věděla byste, že "zázrak" v tomto receptu je právě potření pečiva rajčetem a ne použití másla či něčeho jiného jak je u nás v Česku zvykem, a následné kladení šunky či sýra. Ale to vás jistě učit nemusím, ať už vysokou máte nebo ne.

   10.02.2010 14:26:04

 • alyš
  alyš

  Odkud ten recept pochází a proč se takhle (předpokládám italsky nebo španělsky) jmenuje? Děkuji za odpověď. Jinak si myslím, že to musí být velmi dobré.

  18.06.2009 06:12:46

Nalezeno receptů: 6

Přidat příspěvek k receptu Bocadillo

Kliknutím na tlačítko Přidej příspěvek berete na vědomí, že dochází ke sbírání a zpracování osobních údajů. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů najdete ZDE.